Past design #6 | "Welcome back to World-art, again!!"

1. dubna 2018 v 17:00 | Kevi |  Past layouts
ft. Zoe Sugg | Spokojenost: 100 % | Pro: Kevi | Čas: 2 měsíce | Náhled | Nastaven

Myslím, že už to moje vracení snad ani nemůže bavit. Opět se tedy po pěti měsícční pauze vracím na blog. Když jsem se minulý rok zase asi po páté vracel, tak mě upřímně nenapadlo, že za několik měsíců budu dělat opět to samé. Vlastně vrátit se na blog bylo takové mé novoroční předsevzetí, bohužel leden byl pro mě velmi špatný měsíc, tak jsem se k tomu dostal až v únoru. Hlavně blog potřeboval nový design, takže přesně 1.2. jsem zapnul Photoshop a začal tvořit. Nejdřív jsem chtěl úplně nejvíc jednoduchý webový styl, kde by byla fotka a menu, pak mi ale došlo, že by to u grafického blogu tady moc úspěch nemělo. Vybral jsem tedy fotky Zoe, k tomu tyhle barvy, ale strašně se to táhlo - klidně jsem si dal dva i více týdnů přestávku, neměl jsem náladu, nápady prostě jsem to chtěl už konečně splácat. Trvalo to dva měsíce a tak jsem na apríla tady - vlastně si řikám jestli si nedělám srandu sám ze sebe když se sem zase vracím..

Jako vždy bylo to kvůli nulové objedávce designů. A když už po asi dvou měsících objednávka přišla, tak jsem neměl čas a vlastně ani chuť. Jeden design jsem poté udělal a adminka ho na blogu měla asi týden - jako pardon ale to mě nasralo fakt:dd Tak jsem to sem na blog ani nakonec nedával.
Nevím, jestli jsem to minule zmiňoval, ale ode mě už žádnou free grafiku nečekejte. Dělat mě to nebaví a pracovat na něčem co nikdo nepoužije se mi nechce, pokud by mi někdo však napsal, že ode mě nějakou tu grafiku chce, můžu se nad tím přece jen zamyslet a něco vytvořit.

Především designy a hlavně teda objednané (pokud ode mě vůbec někdo bude ještě chtít:d) Dál chci přidávat všechny fotky co jsem za poslední dva až tři roky nafotil, ty starší už jsou fakt tragédie. Pokud by byl zájem moc rád bych se vrátil k dělání návodů, vlastně tu je jen jeden a to jak načerno stáhnou PS, achjo..Taky bych rád dal do oběhu moje postřehy a rady pro zdejší grafiky, aby se nedopouštěli tolika chyb jak tomu je teď. Přece jenom příští rok maturuju na střední grafické škole, tak si myslím, že o tom něco vím.

Taky mě napadlo zovu začít vydávat WOGAP - pamatuju si, že mě to v té době bavilo a mylím, že i Vás. Třeba teď vím, že časopis se rozhodně nedělá ve Photoshopu a za ty miliony chyb co tam jsou se fakt stydím. Ale úplně nevím, jaká blogová komunita tady je a zda by byl vůbec zájem.

Tak a myslím, že článek už je dostatečně dlouhý, snad se ozvu dřív než za půl roku :) Ale musím Vás upozornit, že tohle je naposledy co se pokouším o návrat, když to tentokrát nevýjde, tak o mně zřejmě neuslyšíte, pokud mě teda nazačnete sledovat na některé ze sociálních sítí (doporučuju instagram, jen tam chodím denně), které jsou nalinkovány v designu i menu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adell Adell | Web | 1. dubna 2018 v 22:05 | Reagovat

Jsem ráda,že jsi se rozhodl pro návrat,snad zde tentokrát vydržíš delší dobu :) Jinak posílala jsem ti mail,tak se prosím mrkni. :)

2 Naya Monteith Naya Monteith | 7. dubna 2018 v 21:15 | Reagovat

To je super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama